ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15841037
nr 1584 1037
Sengustaviansk, bemålad, originalkartuscher, 94x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:26:06
11/12 17:48:08